2434/94
I. L. Jensen (, skole, 19. årh.)
Opstilling med pelargonier, violer og fuchsia i vase på stenkarm. Olie på træ. 22×30,5.
Talrige krakeleringer. Overflade ridser.
Vurdering
1152900 | ||
830133 |