12043/56
Trug af udhugget ganit. 19. årh. H. 22. L. 118. B. 37.
Stammer iflg. rekvirent fra De Kongelige stalde i København.
Ikke vandtæt. Brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
19 bud