2004/44
Et par lampeborde af gråmalet træ, plader med kehlet kant, profilerede ben. Udgået fra C.B. Hansens etabl. 20. årh. H. 56. L. 45. B. 35. (2)
Brugsslitage. Senere bemaling.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud