2448/839
Ubekendt design
Sæt på fem barstole af udskåret træ. H. 70–71. (5)
Proveniens: Tarm Rådhus.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak, afslag og revner. Metalstykke monteret i stole.
Vurdering
Hammerslag
893510 | ||
881697 (Autobud) | ||
1171605 | ||
881697 (Autobud) | ||
1171605 | ||
881697 |