2442/932
Dansk snedkermester
Lille kommode af massiv eg. Front med seks skuffer med messinggreb. H. 43,5. B. 42. D. 51,5.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser, mærker, hak og mindre afsalg. Bagside med revner.
Vurdering