2132/​904

Dansk Design

Cirkulært lysekrone af forniklet metal med tolv fatninger, prydet med talrige prismer. Diam. 60. H. 70–100.

Ekstra stang til ophæng medfølger.

Stand

Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 10. august 2021

Kategori
Vur­dering

1.500 DKK

Solgt

Hammerslag

250 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
250 DKK