2132/904
Dansk Design
Cirkulært lysekrone af forniklet metal med tolv fatninger, prydet med talrige prismer. Diam. 60. H. 70–100.
Ekstra stang til ophæng medfølger.
Stand
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 10. august 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|