2427/​693

Georgi Daskaloff (f. Sofia, Bulgarien 1923, virksom i Frankrig og USA)

Jean-Pierre Vielfaure (f. Algir 1930, d. Ivry-sur-Seine, Frankrig 2015)

Eugène Brands (f. Amsterdam 1913, d. sst. 2002)

Tre mapper med 12 litografier hver. Alle sign. og nummereret. Udgivet af Court Gallery Graphics, København. Litografi i farver. I original mappe. Bladstørrelse 38×30. (3)

Enkelte fugtpletter. Mindre misfarvninger. Original omslag har afrivninger og folder.

Fra i Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

16 bud

994256 7.000 DKK
959724 6.500 DKK
994256 (Autobud) 6.000 DKK
959724 6.000 DKK
994256 (Autobud) 5.500 DKK
959724 5.000 DKK
994256 (Autobud) 4.800 DKK
959724 4.600 DKK
994256 (Autobud) 4.400 DKK
959724 4.200 DKK
994256 (Autobud) 4.000 DKK
959724 3.800 DKK
994256 (Autobud) 3.600 DKK
959724 3.400 DKK
994256 3.200 DKK
1068585 3.000 DKK