Georgi Daskaloff (f. Sofia, Bulgarien 1923, virksom i Frankrig og USA)
Jean-Pierre Vielfaure (f. Algir 1930, d. Ivry-sur-Seine, Frankrig 2015)
Eugène Brands (f. Amsterdam 1913, d. sst. 2002)
Tre mapper med 12 litografier hver. Alle sign. og nummereret. Udgivet af Court Gallery Graphics, København. Litografi i farver. I original mappe. Bladstørrelse 38×30. (3)
Enkelte fugtpletter. Mindre misfarvninger. Original omslag har afrivninger og folder.
16 bud
994256 | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 (Autobud) | ||
959724 | ||
994256 | ||
1068585 |