2446/​2005

Omega

De Ville af guldbelagt stål. Mekanisk værk med manuelt optræk. Sort rem med C-spænde af forgyldt stål. Ø 25×21,5 mm. 1970'erne.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Rem i dårlig stand.

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag

3.000 DKK

31 bud

1123917 (Autobud) 3.000 DKK
1170776 2.900 DKK
1123917 2.800 DKK
1170776 2.700 DKK
1123917 2.600 DKK
1025215 2.500 DKK
1123917 2.400 DKK
1170776 2.300 DKK
1123917 2.200 DKK
1025215 2.100 DKK
1123917 2.000 DKK
1170776 1.950 DKK
1123917 1.900 DKK
1170776 1.850 DKK
1123917 1.800 DKK
285541 1.750 DKK
1123917 1.700 DKK
1170776 1.650 DKK
285541 1.600 DKK
1123917 (Autobud) 1.550 DKK
285541 1.500 DKK
1123917 1.450 DKK
285541 1.400 DKK
1123917 (Autobud) 1.350 DKK
285541 1.300 DKK
1123917 1.250 DKK
1170396 1.200 DKK
1170040 1.150 DKK
905055 1.100 DKK
1025215 1.050 DKK
322389 1.000 DKK