2050/8769
S/h fotografi af Gherman Stepanovich Titov og Sergei Pavlovich Korolev, sign. af Titov. Udat. 11×17 cm. + Amatørfotografi af Yuri Alekseyevich Gagarin, sign. af Gagarin. Udat. 9,8×14 cm. Vedlagt Gararin: Den første rummand. Cph 1961. Med Gagarins signatur på forside. Orig. omslag. (3)
Omslag, med plet på forside.
Russisk tema, 7. december 2020
Vurdering
Hammerslag