Tobias Møhl (f. Aalborg 1970)
To vin- og champagneglas af hhv. klart og blåt glas. Delvist blæst med spiralmønster i let relief, ene vinglas med indfarvet mønster på stilk. Usigneret. H. 19–25,5. (4)
Mindre brugsslitage. Ene med rester af klistermærke.