1908/1540
Et par små vægkonsoller af udskåret forgyldt træ. 19. årh.s slutning. H. 26 cm. B. 22 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Et afslag med følger. Reparationer.
Varia, 21. februar 2019
Vurdering
Hammerslag
14 bud