2441/748
Asger Jorn (f. Vejrum 1914, d. Århus 1973)
“Le forêt demivierge”. Sign. Jorn 55, 112/200. Litografi i farver. Lysmål 48×70.
Van de Loo, nr. 179.
Vurdering
12 bud
1063813 | ||
801915 | ||
246527 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 (Autobud) | ||
246527 | ||
806575 (Autobud) | ||
1026825 | ||
806575 |