2426/1260
Kamévedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé samt kæde af 14 kt. guld. Vægt ca. 8 g. L. 3,1 og 50 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
24 bud