2426/1260
Kamévedhæng af 14 kt. guld prydet med udskåret kamé samt kæde af 14 kt. guld. Vægt ca. 8 g. L. 3,1 og 50 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
24 bud
836681 | ||
2354 | ||
836681 (Autobud) | ||
2354 | ||
836681 | ||
2354 | ||
836681 | ||
2354 | ||
836681 | ||
2354 | ||
836681 | ||
2354 (Autobud) | ||
836681 | ||
2354 | ||
836681 | ||
31356 | ||
836681 | ||
31356 | ||
836681 | ||
952145 | ||
836681 | ||
1040075 | ||
919046 | ||
958672 |