2432/86
Engelsk Georg III spejl i ramme af delvist forgyldt mahogni, top udskåret med fugl. 18. årh.s. slutning. H. 72. B. 45.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Pynteliser med mindre afslag og krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag