2442/​17

Daybed “Lit Empire” af mahogni med beslag af bronze, 19. årh.s begyndelse. Treca springmadras og sengetæppe medfølger. H. 93. L. 200. B. 92.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Moderne springmadras og sengetæppe medfølger

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?