2422/851
Dansk møbeldesign
Skænk af eg, front med fire låger med udskæringer. 1970'erne. H. 90. B. 192. D. 50.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. To nøgler medfølger.
Vurdering
Hammerslag