2043/135
Seks italienske forgyldte knive af sølv med pistolformede greb. Torino 18. årh. Vægt 599 gr. L. 21 cm. (6)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 19. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag