869/1009
Pierre Wemaëre (f. Comines 1913, d. Versailles 2010)
“Moi d'abord”, 1996. Sign. P. Wemaëre 96 samt sign. med titel og årstal på bagsiden. Olie på lærred. 92×73.
Cobra, 6. december 2016
Vurdering
Hammerslag