1710/705
Italiensk design
Justérbar væg-/bordlampe af messing og grønlakeret metal. Antageligt udført hos Stilux, Italien. H. 30–50.
Let brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Let løs samling ved skærm. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 7. marts 2017
Vurdering
Hammerslag
38 bud