Allen Jones (f. Southampton 1937)
Uden titel. Sign. Allen Jones 79. Tusch og mixed media på papir. Bladstørrelse 57×40,5.
Proveniens: Dr. Leonhardt Collection, Tyskland. Erhvervet direkte fra kunstneren. Proveniens: Privatsamling, Danmark.
Moderne malerier, skulpturer og grafik, 13. juni 2023