2138/829
Dansk møbeldesign
Gateleg sofabord af massiv fyr. Udført og mærket hos Collection Fuglsang. H. 60. L. 42/116. B. 83.
Brugsslitage. Nogle ridser, mærker og tørringsrevner.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag