1313/122
Engelsk vitrine af mahogni, skuffe med plakette fra Lysberg Hansen & Therp. George III stil, 20. årh. H. 172. B. 76. D. 39.
Enkelte ridser og mærker. Nøgle medfølger.
Ældre malerier og møbler, 25. marts 2013
Vurdering
Hammerslag
16 bud