2040/522
Carlo Mario Camusso
Seks rødvinsglas og seks hvidvinsglas af sterlingsølv. 20. årh. Vægt ca. 1135 gr. H. 13,7 og 13. (12)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Vipper ganske let på fødder.
Moderne kunst og design, 29. september 2020
Vurdering
Hammerslag