1708/​161

Et par lampeborde af forgyldt træ, rigt udskåret med bladværk, plader af rødbroget marmor. Rococoform. 20.-21. årh. H. 73. L. 44. B. 44. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK