1708/161
Et par lampeborde af forgyldt træ, rigt udskåret med bladværk, plader af rødbroget marmor. Rococoform. 20.-21. årh. H. 73. L. 44. B. 44. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier og møbler, 20. februar 2017
Vurdering
Hammerslag