2014/599
Sigurd Swane (f. København 1879, d. Plejerup 1973)
Figurkomposition.Sign. SSw. Olie på lærred. 94×73.
Original stand.
Moderne kunst og design, 31. marts 2020
Vurdering
Hammerslag