2124/842
Dansk design
Et par væglamper af messing, fatning af bakelit. H. 38.
Almindelig brugsslitage. Ridser og mærker. Malingstænk. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 15. juni 2021
Vurdering
Hammerslag