Wiliam Skotte Olsen (f. København 1945, d. sst. 2005)
Figurer, hus og fugl. Sign. WSO. Olie på lærred. 70×100. Uindammet.
Udstillet: ART.CPH, København, 2005.
Original stand. Men burde indrammes, da blændrammen “har slået sig - skæv”.
819772 | ||
1076111 | ||
849272 |