HuskMitNavn (f. København 1975)
Uden titel, 2008. Sign. HuskMitNavn med datering. Mixed media på papir. Bladstørrelse 44×39.
Proveniens: Udført til udstillingen: ”Esbjerg det er noget med olie”.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.