2144/72
Blyindfattet rude rigt dekoreret med putti, maskeroner og bladværk i emaljefarver. 20. årh.s. begyndelse. 139×110.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 1. november 2021
Vurdering
Hammerslag