12147/77
Ghom tæppe, Persien. Medaljondesign. 20. årh.s anden halvdel. 168×107.
Erhvervet i 1972 (i Belgien)
Sælger oplyser: Ingen skader, yderst velholdt
Kunst, antikviteter & design, 25. november 2021
Vurdering
Hammerslag
13 bud