12120/233
Et par afrikanske armringe af patineret metal. Benin stil, 20. årh. L. 21 cm. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag