2115/671
Rudolph Tegner (f. København 1873, d. Esbønderup 1950)
Kysset. Sign. R. Tegner. Skulptur af patineret gips. H. 28. L. 28.
Småridser.
Moderne kunst og design, 13. april 2021
Vurdering
Hammerslag
23 bud