12108/156
Fire stager af messing, heraf et par empire stager H. 17,5 samt to Næstved stager H. 12/15. 18–19. årh. (4)
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Kunst, antikviteter & design, 25. februar 2021
Vurdering
Hammerslag