12304/181
Grethe Bagge (f. Nykøbing F. 1925, d. 2012)
Elefanter. Sign. Grethe Bagge 89. Litografi nr. 74/90. Bladmål 90×65. Uindrammet.
Kunst, antikviteter & design, 26. januar 2023
Vurdering
Hammerslag