2417/781
Robert Leepin (f. Letland 1885, d. Frederiksberg 1967)
Parti fra Paris. Sign., Rob. Leepin, Paris, 25. Akvarel på papir. Lysmål 27,5×41.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 23. april 2024
Vurdering
Hammerslag