2203/20
Fransk lysekrone af guldbronzeret metal, prydet med kornaks, otte svungne lysarme. 20. årh.s begyndelse. H. 52. Diam. 67.
Brugsslitage. Skæv stamme.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. januar 2022
Vurdering
Hammerslag