1804/1576
Et par franske stager af forgyldt bronze, koniske stammer prydet med tre kvindebuster. Omkring 1860. H. 28,5 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Varia, 25. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
13 bud