2431/​128

Rundt sofabord af mahogni, udskåret med profilerede kanter og let kehlet kant, opsat på messingsko. 20. årh. H. 56. Diam. 135.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Falmet/plettet. Enkelte mindre finérafslag.

Fra i Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?