2432/301
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med blomster, rocailler og bladværk, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 76. B. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Få enkelte afslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 5. august 2024
Vurdering
Hammerslag