2432/301
Rokoko spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med blomster, rocailler og bladværk, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 76. B. 38.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Få enkelte afslag.
Vurdering