2432/​300

Dansk senempire piedestalskab af mahogni, buet front med låge, bag hvilken hylder, udskåret med profilerede kanter og perlestaf. 19. årh.s. midte. H. 138. B. 64. D. 40.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Nøgle medfølger. Få mangler ved pyntelister.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

1041519 (Autobud) 2.100 DKK
921626 2.100 DKK
1041519 2.000 DKK