2432/778
Ubekendt design
Justérbar bordlampe af patineret messing med skærm af plast. 1940–50'erne. H. 47.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 6. august 2024
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
3 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|