2432/​793

Anders Pehrson (f. 1912, d. 1982)

“Bumling”. Standerlampe af messing. Udført hos Ateljé Lyktan, Åhus. H. 132.

Brugsslitage. Mindre ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

I Aarhus
Vur­dering

4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?