2004/123
Firsidet skrin af æblegrøntgrønt glas med montering af metal. 20. årh. H. 6,5 cm. L. 11 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. januar 2020
Vurdering
Hammerslag
14 bud