Foto endnu ikke klar
892/​1135

Fire kinesiske ornamenter af grøn og brunlig jade udskåret i form af masker samt med design. Vægt 9926 gr. H. 7–19 cm. (4)

Prins Henriks samling del II, 2. december 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

3.500 DKK

3.500 DKK
3.000 DKK
2.500 DKK
2.000 DKK
1.500 DKK