2109/684
Leif Rydeng (f. Helsingør 1913, d. 1975)
To fugle. Sign. LR 32. Akvarel på papir. Lysmål 17×22.
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 2. marts 2021
Vurdering
Hammerslag