2443/​895

Andr. Tuck

Cirkulært sofabord med plade af matteret glas, stel af mahogni og messing. 1940–50'erne. Udført hos Andr. Tuck. H. 51. Diam. 75.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Finérskader.

I Lyngby
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?