2118/692
Sam Jedig (f. 1959)
Kristian von Hornsleth (f. Edinburgh, Skotland 1963)
Komposition. Sign. Hornsleth 1999, Sam Jedig, 19/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 56×38. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 4. maj 2021
Vurdering
Hammerslag