2449/​2

Flisebord af nøddebejdset træ, plade ilagt med 15 hollandske fliser af fajance, dekoreret blomster og landskaber i mangan, udskåret med kæmninger, cabriole ben og kehlet kant. 20. årh. H. 59,5. B. 82. D. 52.

Brugsslitage. Ridser og mærker. Fliser i pæn stand.

I Aarhus
Vur­dering

6.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?